Hör gärna av dig om du har frågor om våra produkter eller tjänster.  

Lantmännen Biorefineries

Besöksadress: Hanholmsvägen 69, Norrköping 
Postadress: Box 932, 601 19 Norrköping
Telefon växel: 010-556 01 50 

För fakturauppgifter, se längre ned på sidan.

Head of Lantmännen Biorefineries

Fredrik Jönsson
Telefon växel:
010-556 01 50 

Försäljning

Ta gärna direktkontakt med våra säljare för respektive produkt/tjänst.

 

Affärschef – Industri, Biobränsle och Foder
Tannia Marinado
tel. 010 556 39 67
tannia.marinado@lantmannen.com

Affärsutvecklingschef – Industri, Biobränsle och Foder
Sandra Lundén
tel. 010 556 86 13
sandra.lunden@lantmannen.com

Affärsområdeschef – Foder och Energi
Sebastian Hallberg
tel. 010 556 14 88
sebastian.hallberg@lantmannen.com

Säljare – Biobränsle Etanol
Timothy Ekelund 
tel. 010 556 31 26
timothy.ekelund@lantmannen.com

Säljare – Nativ Industriell Stärkelse och Teknisk Etanol
Sara Wengström 
tel. 010 556 05 87
sara.wengstrom@lantmannen.com

Affärschef - Livsmedelsingredienser
Victoria Edwards Done
tel. 010 556 40 87
victoria.edwards@lantmannen.com

Försäljningschef - Livsmedelingredienser (Havre)
Kristian Knutson
tel. 010 556 88 78
kristian.knutson@lantmannen.com

Försäljningschef - Livsmedelingredienser (Vete)
Stig Larsson
tel. 073 709 19 82
stig.larsson@lantmannen.com

Säljare – Dryckessprit
Johan Engström
tel. 010 556 12 44
johan.engstrom@lantmannen.com

Ekonomi

Kontaktuppgifter

Fakturaadress 

Fakturor till oss måste ha följande adress för att fungera i vårt scanningssystem:

Lantmännen Biorefineries AB
FE 7309 Scancloud
831 90 Östersund

PDF-faktura skickas till:
lantmannen-biorefineries@pdf.scancloud.se

GLN vid e-faktura: 7300009050185